Kamillegaarde 3

2803RP Gouda

verkocht

B 155 m² woonoppervlakte 4 slaapkamers

Omschrijving

Gelegen in de geliefde woonwijk Bloemendaal, biedt deze ruime twee-onder-een-kapwoning een heerlijke woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten, scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer zijn op korte afstand te vinden, terwijl de gunstige ligging nabij uitvalswegen zorgt voor een goede bereikbaarheid. De woning beschikt over een eigen oprit met parkeergelegenheid, een ruime garage en een zonnige achtertuin met een prachtig uitzicht over het water. Met een royale woonkamer, vier slaapkamers en volop bergruimte is dit een huis dat comfort en gemak combineert. Bouwjaar 1992, woonoppervlakte 155 m², inhoud 601 m³, overige inpandige ruimte 19 m², gebouwgebonden buitenruimte 5m².

Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst word je verwelkomd in een ruime hal, die toegang biedt tot de meterkast, het toilet met fontein en de binnen doorgang naar de garage. De lichte woonkamer van circa 48 m² heeft een prettige open indeling en biedt dankzij de schuifpui een naadloze overgang naar de achtertuin. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht en een prachtig uitzicht op het water. Daarnaast beschikt de woonkamer over een separate kast met de cv-opstelling onder de trap. De woonkamer is voorzien van vloerbedekking en vloerconvectoren, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat.

De L-vormige keuken (ca. 8 m²) is praktisch ingedeeld en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, gasfornuis, oven en magnetron. De plavuizen vloer in de keuken is niet alleen stijlvol, maar ook onderhoudsvriendelijk.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping leidt de overloop naar een separaat toilet met fontein, een vaste kast en de trapopgang naar de tweede verdieping. De grootste slaapkamer (ca. 17 m²) ligt aan de voorzijde en heeft toegang tot een fijn balkon. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee kamers: een slaapkamer van ca. 11 m² en een kantoorruimte van ca. 8 m², die uiteraard ook als extra slaapkamer kan worden ingericht. Slaapkamer 2 en 3 kunnen tot één grote slaapkamer worden samengevoegd.

De badkamer (ca. 6 m²) is ruim opgezet en beschikt over een ligbad, een aparte douche en een wastafelmeubel met verlichting.

Tweede verdieping:
De tweede verdieping is verrassend ruim en licht dankzij een groot dakraam op de overloop. Hier bevindt zich de vierde slaapkamer (ca. 15 m²), voorzien van twee dakramen en extra bergruimte onder de schuine kanten. Dit maakt de kamer zeer geschikt als hoofdslaapkamer, logeerkamer of hobbyruimte. Daarnaast is er de mogelijkheid om op zolder een vijfde slaapkamer te creëren.

Garage en buitenruimte:
De ruime garage (ca. 19 m²) is voorzien van elektriciteit en beschikt over een aansluiting voor de wasmachine. De elektrische roldeur maakt het makkelijk om de garage zowel voor opslag als voor het stallen van een voertuig te gebruiken.

De achtertuin van ca. 99 m² is gelegen op het zuidwesten, wat betekent dat je hier de hele dag van de zon kunt genieten. Dankzij de ligging aan het water is het een heerlijke plek om te ontspannen en van het uitzicht te genieten. Bovendien beschikt de tuin over een eigen steiger. Met een achterom is de tuin ook gemakkelijk bereikbaar.

Verkoper vertelt:
Kamillegaarde 3 is niet zomaar een huis; het is een heerlijk huis en een plek vol mooie herinneringen. Toen we er in 1992 kwamen wonen stond als allereerst een grote kerstboom in de woonkamer, de meubels moesten nog komen. Een goed begin in deze heerlijke ruime woonkamer met veel licht en helemaal nieuw. Aan de grote tafel die er vlak daarna stond werd niet alleen gezellig gegeten maar ook goed aan gestudeerd of spelletjes aan gedaan. En wat was het fijn om een aparte zithoek te hebben om naar GTST en mooie films te kijken, of stiekem een klein dutje te kunnen doen. In de ruime keuken met ontbijttafel zijn de heerlijkste gerechten en taarten gemaakt. En met mooi weer ging meteen de grote schuifpui open naar de tuin om te genieten van al het lekkers buiten in de zon. In het weekend start met ontbijt op de steiger en savonds na een drukke dag heerlijk in de avond zon op het terras na kletsen met een goed glas wijn. Eén band plakken of surprises maken kon goed in de garage, en als je echt rust wilde ging je naar een van de vele kamers boven. Ook toen we het huis uit waren kwamen we nog heel graag in ons thuis en ook onze eigen kinderen vonden het heerlijk om bij opa en oma op bezoek te zijn en met opa te kunnen hockeyen in de woonkamer, te verstoppen op de grote zolderkamers of te helpen met het gras sproeien (en opa). Onze ouders hebben hier meer dan 25 jaar met veel plezier en liefde gewoond. Wat dit huis zo bijzonder maakt, is niet alleen de ruimte en het prachtige licht, maar vooral de fijne sfeer. De tuin is een heerlijke plek waar je tot in de late uurtjes kunt genieten van de zon, ontspannen op het terras of aan het water met een drankje en een hapje.

Ook buiten het huis is het fijn. Het hofje waarin het huis ligt, voelt als een kleine gemeenschap: buren die naar elkaar omkijken en altijd klaarstaan voor een praatje of een helpende hand. En de locatie? Die is perfect. Scholen, sportvelden, gezellige restaurants en winkels in de stad – alles is binnen handbereik. Ook met de trein of met de auto is het goed te bereiken en voor wie van natuur houdt, liggen de prachtige Reeuwijkse Plassen en andere groene plekken op fietsafstand.

Kamillegaarde 3 is voor ons altijd een warme en vertrouwde plek geweest, en we hopen dat de volgende bewoners hier net zo gelukkig zullen zijn als wij zijn geweest.

Afmetingen:
Woonkamer ca. 8.84x5.51m.
Keukenruimte ca. 2.81x2.75m.
Slaapkamer (1) ca. 4.95x3.35m.
Slaapkamer (2) ca. 3.32x2.25m.
Slaapkamer (3) ca. 3.32x3.25m.
Badkamer ca. 2.78x2.15m.
Slaapkamer (4) ca. 4.94x3.36m.
Garage ca. 6.33x3.07m.

Algemeen:
* bouwjaar 1992, woonoppervlakte 155 m², inhoud 601 m³, overige inpandige ruimte 19 m², gebouwgebonden buitenruimte 5m² ;
* Energielabel B
* de cv ketel uit 2019;
* er is parkeergelegenheid aanwezig op eigen terrein, ideaal voor het plaatsen van een laadpaal;
* eigen garage die geschakeld is aan de woning;
* In overleg is het mogelijk om meubels en andere inboedel over te nemen;
* de woning ligt de woonwijk Bloemendaal;
* winkelcentrum Bloemendaal is bereikbaar op 5 minuten fietsafstand, net als het Groenhovenpark waar zich meerdere sportvoorzieningen bevinden;
* kinderboerderij De Goudse Hofsteden is gelegen op 5 minuten loopafstand.
* opgenomen wordt de ouderdomsclausule (ouder dan 25 jaar), de asbestclausule en de nimmer bewoond clausule (erfkwestie).
* Wij verwijzen je tot slot naar de “nadere informatie bij het kopen van een onroerende zaak” welke is toegevoegd aan de brochure van deze woning.

Boer Makelaardij kan jou in contact brengen met onze vaste partner Raymond Imbens van Avant Groep Gouda voor een professioneel, onafhankelijk hypotheekadvies, 085-8226222, raymond@avantgroep.nl.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
20 maart 2025
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woning
Woonhuis
Bouwjaar
1992
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte wonen
155 m²
Oppervlakte overige inpandige ruimte
19 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
5 m²
Perceel
283 m²
Inhoud
601 m³

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en wastafel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, alarminstallatie, tv-kabel, schuifpui, glasvezel kabel en natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (combiketel uit 2019)

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Achtertuin
99 m² gelegen op het zuidwesten met achterom

Garage

Soort garage
Aangebouwd steen
Capaciteit
1
Lees meer

Interesse in deze woning?

Media

Logo
Openingstijden
Ma-do: 09:00 - 17:30 uur
Vr: 09:00 - 17:00 uur
Contact
Boer Makelaardij
Meridiaan 39
2801 DA Gouda