Anna van Hensbeeksingel 283

2803LV Gouda

verkocht

B 80 m² woonoppervlakte 2 slaapkamers

Omschrijving

Gelegen in een levendige en goed bereikbare buurt woon je hier op een toplocatie met werkelijk álles binnen handbereik. Of je nu een boodschap wil doen, de trein pakt naar je werk, een wandeling maakt door park Atlantis of een avondje uit plant in het historische centrum van Gouda – je bent er zó.
De woning zelf is goed onderhouden, beschikt over een lichte woonkamer met groot balkon op het zuiden, twee ruime slaapkamers, een aparte wasruimte én een praktische bergvliering. Dankzij de grote raampartijen en de slimme indeling is het hier heerlijk licht en voelt het geheel ruim en comfortabel aan. Ook fijn: je beschikt over twee bergingen, waarvan één inpandig en één op het balkon. Bouwjaar: 1977 | Woonoppervlakte: ca. 80m² | Inhoud: ca. 294m³ | Balkon: ca. 7m² | Berging: ca. 5m²

Indeling – tweede woonlaag (entree)
Je komt binnen via de entree op de tweede verdieping. In de hal tref je de meterkast, een handige trapkast voor extra opslag, het toilet en de trapopgang naar de slaapverdieping.

De royale woonkamer van ca. 26m² is heerlijk licht dankzij de grote ramen aan de zuidzijde. Hier is ruimte genoeg voor een gezellige zithoek én een ruime eethoek. De sfeervolle houten vloer en de open uitstraling zorgen voor een fijne woonbeleving.

Aangrenzend aan de woonkamer vind je de halfopen keuken, praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een kookplaat, afzuigkap en oven. De open verbinding met de woonkamer maakt deze ruimte extra uitnodigend – ideaal voor wie graag kookt en toch betrokken blijft bij het gezelschap.

Vanuit de woonkamer stap je zo het zonnige balkon op van ca. 7m², gelegen op het zuiden. Hier kun je in alle rust genieten van je kop koffie in de ochtend of een borrel in de avondzon. Op het balkon bevindt zich bovendien een extra berging, handig voor tuinkussens, gereedschap of voorraad.

Derde woonlaag (slaapverdieping)
Via de trap bereik je de bovenverdieping. De ruime overloop biedt toegang tot twee royale slaapkamers, de badkamer, een aparte wasruimte én de vlizotrap naar de bergvliering.

Slaapkamer 1 (ca. 11m²) ligt aan de voorzijde en is voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en lichtinval.

Slaapkamer 2 (ca. 15m²) ligt aan de achterzijde en beschikt eveneens over een dakkapel. Deze kamer is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast – perfect als master bedroom.

De badkamer (ca. 4m²) is praktisch ingedeeld met een douche en wastafel. Direct daarnaast is de aparte wasruimte, waar je ook de aansluiting vindt voor de wasmachine en droger, en de opstelplaats van de cv-ketel.

Tot slot is er nog een ruime vliering, bereikbaar via een vlizotrap. Ideaal voor het opbergen van seizoensspullen, koffers of andere zaken die je niet dagelijks nodig hebt.

Afmetingen:
Woonkamer ca. 6.26x4.28 m.
Keuken ca. 3.37x2.22 m.
Slaapkamer (1) ca. 3.50x3.29 m.
Slaapkamer (2) ca. 3.92x4.35 m.
Badkamer ca. 2.06x1.83 m.
Balkon ca. 1.79x4.35 m.
Berging ca. 2.68x1.80 m.

Algemeen:
* Bouwjaar: 1977 | Woonoppervlakte: ca. 80m² | Inhoud: ca. 294m³ | Balkon: ca. 7m² | Berging: ca. 5m²;
* Voorzien van energielabel B;
* Diverse voorzieningen binnen handbereik, zoals een bioscoop, scholen, het NS intercitystation, park Atlantis en supermarkten;
* Balkon gelegen op het zuiden;
* Goede verbinding door diverse uitvalswegen in de directe omgeving;
* Voorzien van een inpandige berging op de begane grond;
* De service kosten bedragen € 178,44 per maand.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
19 april 2025
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Bijdrage VvE
€ 178,44 per maand

Bouw

Soort woning
Appartement
Soort appartement
Maisonnette
Bouwjaar
1977
Soort dak
Samengesteld dak

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte wonen
80 m²
Oppervlakte overige inpandige ruimte
7 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
7 m²
Oppervlakte externe bergruimte
5 m²
Perceel
86 m²
Inhoud
294 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
Douche en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Gelegen op
2e woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, buitenzonwering en glasvezel kabel

Energie

Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Vaillant (2024)

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Geen tuin

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Voorzien van elektra

Garage

Soort garage
Geen garage

Vereniging van Eigenaren

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja
Lees meer

Interesse in deze woning?

Media

Logo
Openingstijden
Ma-do: 09:00 - 17:30 uur
Vr: 09:00 - 17:00 uur
Contact
Boer Makelaardij
Meridiaan 39
2801 DA Gouda